Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template for Joomla Full premium theme.

http://bigtheme.net/

KURUMSAL ANLAYIŞ

HAKKIMIZDA

Her şeyin çok büyük bir hızla değiştiği ve geliştiği günümüzde bu değişim ve gelişmelere önderlik edecek, sadece gerçekleştiği yıllarda değil sonraki yıllarda da en çok beğenilenler içinde yer alacak projeleri yaratmak bugünde olduğu gibi gelecekte de şirketimizin önemli proje hedefleri olacaktır.

Sektörde kalıcılığı hedefleyen mesleki sorumluk taşıyan mühendislik bilim dalına dayalı hizmet üretmek çalışma ve faaliyetleri birincil görev kabul eder.

ÇANAKKALE İÇİN HEDEFLERİMİZ;

Doğduğumuz büyüdüğümüz kent olan Çanakkale modern çağdaş kimliğinin kanıtı olarak gösterebilecek nitelikte yapılar yapmak bu yapıların bulunduğu bölgelerde ve bu yapılar da yaşayan insan ların hayat kalitelerine değer katmak sektöründeki saygın kimliği ile Çanakkale’nin gurur duyduğu bir inşaat markası olarak kalmak başlangıçta olduğu gibi gelecekte de şirketimizin ana hedefidir.

KURUMSAL HEDEFLER

Her projesinde yaratıcı gücü uygulamalardaki kusursuzluğu ve taahhütlerini tam zamanında yerine getirme konusunda güvenilir olabilmek ve bu özelliklerini aynen devam ettirmek en büyük kurumsal hedefimizdir. Güvenilirliği asla kaybetmemek ve böyle bir durumun içinde olmamak , .Şirketimiz projelerinde hedeflediği kaliteyi kurumsal yapısında ve ilişkilerimizde hedeflediği ticari kazanç uğruna güvenilirliğimizden asla sapmamak kurumsal hedeflerimizdendir.

 

TİCARİ PRENSİPLER;

Taahhütlerde sadakat Şeffaflık ahlaki kurallara ve yasal mevzuatlara uygunluk vazgeçilmez ticari prensibimizdir. Şirketimiz ticari ilişkilerinde her türlü taahhüdü sözleşmeyle imza altına alan gereğini tam zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmeyle tanınan bir kuruluş olarak aynı şekilde davranabilen kişi kurum yada kuruluşlarla çalışmayı tercih eder.